W dniu 27.06 (wtorek) biuro nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy
Z nami
bezpiecznie
Szczecin ubezpieczenia

Link4 Szczecin

Towarzystwo Ubezpieczeń Link4 należy do brytyjskiej grupy RSA, która funkcjonuje w 130 krajach na całym świecie. Na polskim rynku firma działa od 2003 roku. Był pierwszym Towarzystwem oferującym ubezpieczenia typu direct w Polsce.

Warte polecenia w tej firmie są głównie ubezpieczenia komunikacyjne - zwłaszcza OC z uwagi na cenę. Głównym czynnikiem decydującym o cenie ubezpieczenia jest doświadczenie w prowadzeniu pojadów, tak więc jest to korzystne rozwiązanie dla osób nie posiadających zniżek,lecz posiadających prawo jazdy od dłuższego czasu. Również cena ubezpieczenia OC dla młodych kierowców jest bardzo atrakcyjna w stoskunku do konkurencji na rynku.

W multiagencji PAMA Ubezpieczenia Szczecin moga Państwo zakupic wszelkie produky tej spółki. Służymy pomocą na etapie wyboru ubezpieczenia, prowadzimy rónwież obsługe posprzedażową.

Kliencie zarówno indywidualni jak i firmy mogą wybrać nastepujące rodzaje ubezpieczeń:

UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE:

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA I DOMU

UBEZPIECZENIA PODRÓŻY

 

Agencja PAMA Ubezpieczenia serdecznie zaprasza do skorzystania z naszych usług.

 


Aviva Szczecin Compensa Szczecin Hestia Szczecin InterRisk Szczecin Link4 Szczecin MTU Szczecin PZU Szczecin Warta Szczecin Proama Szczecin Generali Szczecin HDI Szczecin

Link4 Szczecin, ubezpieczenia link4 Szczecin, najtańsze ubezpieczenie OC, agent link4 Szczecin, agencja ubezpieczeniowa. Ubezpieczenia Link 4: gumieńce, załom, majowe, słoneczne, bukowe, podjuchy, zdroje, dąbie, kijewo, nad rudzianką, rydla, prawobrzeże, przecław, śródmieście, centrum, pogodno, niebuszewo, warszewo, żelechowo, krzekowo, struga, jasna, łubinowa.

Copyright © 2018 PAMA. Wszystkie prawa zastrzeżone.